VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczną Megger już za nami. Niniejszym, firma Megger jako organizator serdecznie dziękuje wszystkim za udział – „To były trzy intensywne i inspirujące dni pełne wiedzy, ciekawych dyskusji, prezentacji oraz – co szczególnie ważne – okazji do spotkań czy rozmów w świetnej atmosferze. Wspólnie stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń do wymiany doświadczeń i budowania relacji, zarówno podczas prelekcji oraz paneli dyskusyjnych, jak i wieczornych rozmów przy kolacji. To właśnie dzięki Wam ta konferencja miała tak unikalny charakter. Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów z całej branży elektroenergetycznej”.
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna Megger
Konferencja Naukowo-Techniczna Megger to cykliczne wydarzenie. VI edycja odbyła się w dniach 11–13 czerwca 2025 roku w Hotelu Afrodyta Spa w Radziejowicach pod Warszawą. Podczas wydarzenia czołowi eksperci branży prezentowali nowoczesne narzędzia oraz metody eksploatacji aparatury przesyłowej i rozdzielczej w elektroenergetyce. W programie znalazły się praktyczne pokazy, wykłady oraz panele dyskusyjne.

Energetyka.plus partnerem medialnym
Jako główny partner medialny VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Techniczna Megger nie darowalibyśmy sobie, gdybyśmy osobiście nie wzięli w niej udziału, zwłaszcza że program wydarzenia zapowiadał się znakomicie. Nie myliliśmy się, już od pierwszych minut wiedzieliśmy, że nasza wizyta była strzałem w dziesiątkę.

Solidna dawka wiedzy
W ramach wydarzenia omówiono systemy pomiarowe pozwalające w szybki i pewny sposób ocenić niezawodność urządzeń, takich jak transformatory, rozdzielnice SN/WN, generatory, kable energetyczne oraz zabezpieczenia. VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna Megger skupiła się na praktycznych rozwiązaniach zapewniających długoterminową niezawodność oraz efektywność operacyjną infrastruktury energetycznej.

W ramach wydarzenia odbyły się prelekcje i warsztaty prowadzone przez praktyków, podczas których poruszone zostaną m.in. zagadnienia dotyczące:
- cyfrowej mobilnej podstacji,
- stacji transformatorowych na farmach PV oraz błędów projektowych i instalacyjnych,
- budowy i możliwości mobilnego pola 110 kV,
- diagnostyki i monitoringu wyładowań niezupełnych,
- monitoringu transformatorów on-line.

Z referatami i pokazami praktycznymi wystąpili m.in. przedstawiciele firm, takich jak Tauron Dystrybucja, Energo-Complex, ZUT Energoaudyt, Dolmax, Lamel Rozdzielnice, General Electric, Alterga (Eltel Networks), Elektrometal Energetyka oraz Megger.
Liczne atrakcje
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna Megger to jednak nie tylko merytoryczne pokazy, wykłady czy panele dyskusyjne, to także uroczysta kolacja czy dostęp do wielu różnych atrakcji oferowanych przez Hotel Afrodyta Spa. Konferencja była również doskonałą okazją do licznych rozmów, nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Obejrzyj wideo!
Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji podsumowującej konferencję!
W imieniu swoim i organizatora, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!
Publikacja artykułu: czerwiec 2025 r.











