Partnerzy
Serwisu

Partnerzy
Merytoryczni

Konferencja Technologie w Energetyce 2026
fot. Apator

Materiał promocyjny

Konferencja Apator – Technologie w Energetyce

Grupa Apator zaprasza na konferencję „Technologie w Energetyce”, która odbędzie się 1–3 czerwca 2026 r. w Toruniu. Wydarzenie poświęcone będzie kwestiom bezpieczeństwa systemu elektroenergetycznego, transformacji energetycznej, nowym technologiom oraz praktycznym wdrożeniom.

Konferencja Technologie w Energetyce 2026 – dlaczego warto wziąć udział?

Sektor energetyczny poddany jest intensywnym zmianom, wynikającym z rosnącej złożoności systemu, dynamicznego rozwoju źródeł rozproszonych oraz zwiększających się wymagań w zakresie bezpieczeństwa. W tym kontekście szczególnego znaczenia nabierają nie tylko strategie i kierunki rozwoju, ale przede wszystkim rozwiązania, które zostały już wdrożone i sprawdziły się w praktyce. Konferencja Technologie w Energetyce wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Zakres tematyczny wydarzenia

Program wydarzenia organizowanego na początku czerwca w Toruniu obejmuje cztery wiodące obszary tematyczne, takie jak:

  • Bezpieczeństwo systemu energetycznego – o niezawodności systemu elektroenergetycznego, roli nowych technologii oraz cyberbezpieczeństwie,
  • Energetyka rozproszona vs energetyka zawodowa – o wpływie OZE, magazynów energii i lokalnych źródeł wytwórczych na funkcjonowanie sieci oraz współpracy z energetyką zawodową,
  • Realizacje – wybrane projekty Grupy Apator, konkretne wdrożenia, doświadczenia z realizacji oraz rozwiązania, które już pracują w sektorze energetycznym,
  • Projekty rozwojowe – kierunki rozwoju nowych produktów i technologii tworzonych we współpracy z klientami oraz partnerami branżowymi.

 

Do kogo kierowana jest Konferencja Technologie w Energetyce 2026?

Konferencja Technologie w Energetyce 2026 adresowana jest do przedstawicieli sektora energetycznego, operatorów systemów, inwestorów, podmiotów budujących własną niezależność energetyczną, a także wszystkich uczestników transformacji energetycznej, którzy chcą rozmawiać o aktualnych wyzwaniach branży, kierunkach rozwoju energetyki oraz praktycznych rozwiązaniach technologicznych wspierających transformację i bezpieczeństwo systemu energetycznego.

Szczególny nacisk zostanie położony na doświadczenia praktyków i konkretne wnioski płynące z realizacji projektów. Organizatorzy stawiają na merytoryczną dyskusję oraz prezentację rozwiązań, które realnie wspierają cyberbezpieczeństwo, stabilność i rozwój systemu elektroenergetycznego.

Konferencja Technologie w Energetyce 2026
fot. Apator

Jak wziąć udział w Konferencji Technologie w Energetyce 2026?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie wydarzenia konferencja.apator.com. Znajduje się na niej również więcej informacji oraz szczegółowy program. Zapraszamy serdecznie!

 

logo APATOR new
www.apator.com

Publikacja artykułu: maj 2026 r.

Ocena:

5/5 - (1 ocen)

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

W POZOSTAŁYCH SERWISACH

hale przemysłowe plus

Serwis branżowy poświęcony zagadnieniom związanym z halami przemysłowymi, na które składają się m.in. budowa i wynajem, instalacje, automatyka i logistyka czy wyposażenie.

inwestycje plus

Serwis internetowy poświęcony zagadnieniom z branży budowlano-instalacyjnej, na które składają się m.in. projektowanie, budowa, instalacje, wyposażenie czy przepisy budowlane.